باشگاه خبرنگاران داوطلب

شنبه 25 اردیبهشت 1400

هدف نهایی ما در باشگاه خبرنگاران هلال‌احمر راه‌اندازی «خبرگزاری ردنیوز» است+ گزارش تصویری

مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر طی سفر ۲ روزه خود به گلستان با اعضای منتخب و فعال باشگاه خبرنگاران هلال احمر گلستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران هلال احمر استان گلستان، مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال‌احمر در جمع اعضای باشگاه خبرنگاران داوطلب گفت: امروز در اولین روز سفر به گلستان جواب این سوال را گرفتم که چرا هلال‌احمر گلستان در ارزیابی دو مرحله‌ای همه‌ی حوزه‌ها در صدر است. در ارزیابی های ۳ ماهه ای که از استان های سراسر کشور انجام شد، روابط عمومی گلستان حائز رتبه برتر شده است و دکتر همتی از مدیرعامل و مدیر روابط عمومی این استان با ارسال لوح سپاس تقدیر کرد. همچنین در دوره‌ی گذشته هم استان گلستان رتبه برتر را به خود اختصاص داد.
 
دکتر استاک بیان کرد: باشگاه خبرنگاران داوطلب یک بستر مناسب جهت شکوفایی توانمندی‌ها است؛ ارزشمندترین نکته در بدنه باشگاه خبرنگاران هلال‌احمر، بهره‌مندی از ظرفیت‌های این جمعیت است.
 
وی تصریح کرد: هدف نهایی ما در باشگاه خبرنگاران هلال‌احمر راه‌اندازی «خبرگزاری ردنیوز» است، در واقع استفاده از خبرنگاران داوطلب در حوزه‌های گوناگون یکی از رسالت‌های ما در این باشگاه است.
 
مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر اشاره کرد: بحث آموزش در حوزه‌های مختلف از دغدغه‌‌های ما در باشگاه خبرنگاران داوطلب است، همچنین استفاده از ظرفیت رسانه‌های دیگر در جهت آموزش همگانی به مردم در مقابله با بحران و افزایش تاب‌آوری جامعه به‌عنوان حلقه اتصال میان هلال‌احمر و رسانه‌ها به کار می‌آید.
 
 استاک، همچنین در مصاحبه با صدا و سیما مرکز گلستان گفت: بنای باشگاه خبرنگاران هلال احمر بر کارهای داوطلبانه است، این باشگاه راه اندازی شده است و استان گلستان در رتبه بندی هایی که انجام دادیم رتبه نخست کشور را دارد.
 
وی افزود: در گلستان تا الان ۱۰۰ خانه هلال راه اندازی شده است و تا دهه فجر این عدد به ۲۰۰ خانه هلال افزایش می یابد و از ظرفیت همه رسانه ها از جمله باشگاه خبرنگاران هلال احمر و خبرگزاری ها با محوریت صدا و سیما استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم وظیفه آموزش را که مدیریت بحران بر عهده ما گذاشته است را انجام دهیم. 


کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *