باشگاه خبرنگاران داوطلب

چهارشنبه 08 تیر 1401

سومین نشست اعضای باشگاه خبرنگاران با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد

سومین نشست اعضای باشگاه خبرنگاران با مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم به منظور تقدیر از تلاش‌های اعضای باشگاه خبرنگاران در کسب رتبه نخست در ارزیابی باشگاه خبرنگاران جمعیت هلال احمر کشور و همچنین فعالیت‌های آنها در ایام نوروز برگزار شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جمعیت هلال احمر استان قم، محمد رضا بهرامی در ابتدای این جلسه ضمن تقدیر از فعالیت‌های اعضای این باشگاه و کسب رتبه نخست در ارزیابی باشگاه خبرنگاران هلال احمر کشور بیان کرد: استان قم به واسطه حضور اماکن متبرک، مقدس و مهم مذهبی، حضور فعال و گسترده حوزه‌های علمیه، عالمان علوم دینی و مراجع تقلید، آثار تاریخی و فرهنگی از ویژگی‌های متفاوتی نسبت به سایر شهرها برخوردار است.

وی افزود: قم یکی از کلان‌شهرهای ایران محسوب شده و همچنین به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی شاهراه مواصلاتی 17 استان کشور می باشد.

بهرامی ادامه داد: قم میزبان حرم حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران می‌باشد که همین امر موجب افزایش زائرپذیری استان و همچنین دارا بودن ویژگی‌های خاص،  موجب اجرای برنامه‌های مختلف و متفاوت نسبت به سایر استان‌های دیگر  در مناسبت‌های ملی و مذهبی می‌باشد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم ضمن تقدیر از فعالیت‌ها و تلاش‌های جوانان، امدادگران و داوطلبان و اعضای باشگاه خبرنگاران در مراسم نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه در سال جاری دو نیمه شعبان خواهیم داشت و همچنین استان قم به عنوان دبیرخانه طرح بین‌المللی جوانان در انتظار مصلح جهانی می باشد، برای هر چه بهتر برگزار کردن  مراسم دومین نیمه شعبان سال 1400 نیازمند همفکری و همیاری بیشتر خواهیم بود.

بهرامی افزود: با توجه به وضعیت نارنجی شهر قم و آغاز پیک چهارم کرونا در استان قم در خصوص مقابله با کرونا و راهکارهای آموزشی موثر در این زمینه و همچنین در پیش رو بودن هفته هلال احمر برنامه‌ها و طرح‌های پیشنهادی خود را ارائه دهید.

وی در پایان بر برگزاری مستمر و حضور اعضای باشگاه خبرنگاران در جلسات، ارائه‌ی نظرات، پیشنهادات و طرح‌های ابتکاری در خصوص برنامه‌های هلال احمر در مناسبت‌های مختلف، مصاحبه با داوطلبان و خیرین که در طرح‌ها و برنامه‌های این جمعیت حضور فعال دارند، تاکید کرد.

سید حسین میررضایی مسئول باشگاه خبرنگاران هلال احمر استان قم در ادامه نشست با تبریک کسب رتبه نخست توسط اعضای این باشگاه در ارزیابی سالانه و سه ماهه اخیر سال 99 باشگاه خبرنگاران جمعیت هلال احمر کشور، از حمایت‌ها و همکاری‌های مدیر عامل جمعیت هلال استان قم در پیشبرد هر چه بهتر فعالیت‌های اعضای باشگاه تقدیر کرد.

مسئول روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم در ادامه ضمن تقدیر از فعالیت‌ها و تلاش‌های اعضای باشگاه در ایام نوروز به خصوص پوشش برنامه‌های نیمه شعبان بیان کرد: حضور فعال اعضا در برنامه‌ها و مناسبت‌های مختلف هلال احمر باعث خواهد شد تا نقاط ضعف و قوت خود را بهتر شناسایی کرده و در رفع آنها تلاش بیشتری کنیم.

لازم به ذکر است: اعضای باشگاه خبرنگاران نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص ادامه‌های فعالیت‌ها و برنامه‌های این باشگاه و نگهداشت اعضا در این نشست ارائه کردند و بر لزوم استمرار دوره‌های آموزشی و در اختیار گذاشتن امکانات و تجهیزات لازم به اعضای باشگاه تاکید کردند.

گفتنی است: در پایان این نشست با اهدای هدایایی از تلاش‌های اعضای باشگاه خبرنگاران در کسب رتبه نخست در ارزیابی باشگاه خبرنگاران جمعیت هلال احمر کشور و همچنین فعالیت‌های آنها در ایام نوروز تقدیر به عمل آمد.

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *