باشگاه خبرنگاران داوطلب

چهارشنبه 08 تیر 1401
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران:

بازوی اطلاع رسانی هلال احمر با تشکیل باشگاه خبرنگاران تقویت می شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران تشکیل باشگاه خبرنگاران داوطلب گام بسیار ارزشمندی درجهت ارتقای سرمایه اجتماعی هلال احمر توصیف کرد و گفت: بازوی اطلاع رسانی هلال احمر با مشارکت رسانه ها تقویت می شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران داوطلب جمعیت هلال احمر از مازندران؛ دکتر غلامعلی فخاری در نخستین نشست تخصصی دبیران باشگاه خبرنگاران داوطلب این جمعیت در استان و شهرستان ها با اشاره به نقش مهم اطلاع رسانی در فرآیند تحولات اجتماعی، گفت: جمعیت هلال احمر سازمانی اجتماعی و خدمات آن مبتنی بر اصول بشردوستی است که اعتماد مردم بزرگترین سرمایه آن است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران با تاکید بر ضرورت بهره گیری از توان فعالان رسانه ای در جهت معرفی کامل جمعیت هلال احمر افزود: ابتکار تشکیل باشگاه خبرنگاران داوطلب درجمعیت هلال احمر رویداد بسیار ارزشمندی است که می تواند فرایند طلاع رسانی از خدمات این نهاد مردمی را متحول سازد.

وی روزآمدی، تولید محتوای تخصصی و عمق بخشی به اخبار تولیدی با هدف ایجاد آرامش و اعتماد در جامعه را از الزامات اطلاع رسانی در مجموعه هلال احمر برشمرد و خاطرنشان کرد: معتقدم با برنامه ریزی دقیق می توان از توان علمی و پویایی و رویکرد حرفه ای خبرنگاران در راستای توسعه و تحقق اهداف جمعیت هلال احمر که مبتنی بر اصول بشردوستی و صیانت از کرامت انسانی است استفاده نمود.

دکترفخاری همچنین اهتمام به ارزش های سازمانی را در جریان اطلاع رسانی مهم برشمرد و گفت: برگزاری دوره های آموزشی تخصصی با موضوع الزامات اطلاع رسانی در بحران باید در دستور کار قرار گیرد تا اهداف ایجاد سامانه باشگاه خبرنگاران به طور کامل محقق شود و از بروز هرگونه حواشی احتمالی جلوگیری شود.

در پایان این جلسه ابلاغ دبیر استانی و دبیران شهرستانی اعطا شد.

 

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *