باشگاه خبرنگاران داوطلب

شنبه 04 بهمن 1399

انتقال خانم باردار در روستای پلم بخش سوسن توسط نجاتگران به مرکز درمانی

رئیس جمعیت هلال احمر ایذه از انتقال یک خانم باردار در روستای صعب العبور پلم بخش سوسن به مرکز درمانی توسط نجاتگران این جمعیت خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران داوطلب هلال احمر از خوزستان، محمود عالی محمودی گفت :طی تماس مرکز فوریت های پزشکی مبنی بر وضعیت خطرناک خانم باردار در یکی از مناطق صعب العبور و کوهستانی روستای پلم بخش سوسن ایذه، بلافاصله یک تیم عملیاتی از جمعیت هلال احمر این شهرستان به محل اعلام شده اعزام شد. 

وی افزود: پس از تثبیت وی و با کمک اهالی محل، خانم باردار را جهت انجام اقدامات موردنیاز و انتقال به بیمارستان تحویل نیروهای اورژانس داده شد. 

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ایذه تصریح کرد : با توجه به شرایط جوی و دشتی خوزستان و برخی از شهر های استان که کوهپایه ای و دامنه های حاصل خیز زیادی دارند خیلی از مردم عشایر و روستاییان در این مناطق در در فصل های پاییز و زمستان و بهار در این محل های صعب العبور مهمان خوزستان می شوند . 

عالی محمودی خاطرنشان کرد: امدادگران و نجاتگران این جمعیت در هر شرایط جوی بصورت شبانه روزی جهت خدمات رسانی و امداد به همنوعان خود در هر منطقه کوهستانی و صعب العبور از این شهرستان آمادگی دارند.

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *